ارتباط پشت با سلامت تمام اعضای بدن! | بیماری

درد در ناحیه ستون فقرات رو خیلی جدی بگیرین، چون ممکنه پس از یه مدت یه ناحیه به صورت غیرمنتظره درد بگیره. دلیلش هم اینه که ستون فقرات به شکلی باورنکردنی با تموم بدن در ارتباطه.

به گزارش آلامتو به نقل از فرادید، پس از درد تلاش می کنیم تا اونو درمان کنیم که بی فایده می مونه. در بیشتر  مواقع بهتره روی ستون فقرات تمرکز کنیم. اگه کمردرد دارین، ببینین در کدوم نقطه از ستون فقرات خود احساس درد می کنین. بعد این مسئله رو بررسی کنین که در کدوم یکی اندامای دیگه بدن احساس ناراحتی می کنین.

مشکلات بینایی، شنوایی و مشکلات گوارشی می تونن به وجود اومده به وسیله مشکلات موجود در مهرهای گردن باشن. اگه هم اتفاقا دستانتون درد می کنه، باید نگاهی به مهرهای پایین تر از گردن بندازین. مشکلات مهرهای مربوط به بخش سینه می تونه موجب سردرد، درد در قفسه سینه، دردهای کلیوی و معده درد شه.

 

: رابطه پشت با سلامت تموم اعضای بدن!

در این تصویر، رابطه ستون فقرات و انداما مشخص شده

مشکلات مهرهای مربوط به کمر هم می تونه موجب کمردرد و درد در ناحیه لگن شه. علاوه بر این مسئله، حتی در ضعف در پیاده روی هم می تونه به این مهرها مربوط باشه.

شما اگه به این رابطه مسلط باشین، می تونه در خیلی از موارد عامل دردهایتان رو بشناسین. کمی استراحت به این مهرها می تونه کمک زیادی به شما کنه.

منبع :

پاسخی بگذارید

بستن منو