نکات طلایی استوری اینستاگرام: چک کردن داستان ها و اطلاع از بروزرسانی ها

بر اساس گزارش اینستاگرام، بیش از 250 میلیون کاربر هر روز از داستان یا همان استوری اینستاگرام استفاده می کنند. چرا؟ به جای پست کردن عکسی که باید با دقت انتخاب شود، داستان به شما این امکان را می دهد که دسته ای از عکس ها را همانند یک اسلاید پست کنید، و درست بعد از یک روز عکس ها ناپدید می شوند. آشنا است نه؟ چرا که خیلی به اسنپ چت شبیه است. فیسبوک، که مالکاینستاگرام است، نیز اکنون دارای همین ویژگی مشابه داستان می باشد.

ببینید که چه کسی داستان شما را چک می کند

آیا شما کنجکاوید که چه کسی به داستان شما نگاه می اندازد؟ داستان خود را باز کنید و روی صفحه دست بکشید. در انتهای صفحه یک شمارش بازدید و اسامی افرادی که آن را بازبینی کرده اند وجود دارد. از تعداد بازدیدهای فالوور اینستاگرام خود خجالت زده هستید؟ نباشید تنها شما می توانید این اطلاعات را مشاهده کنید. البته اگر در شروع کار هستید جای نگرانی نیست، شما از طریق روش هایی نظیر خرید فالوور و استفاده از ربات اینستاگرام می توانید فالوورهای اینستاگرامتان را افزایش دهید.

اگر کسی داستان شما را بازدید کرده است و تصمیم گرفته اید که کسی آن را نبیند، تنها بر روی سه نقطه در کنار اسم شخص ضربه بزنید و پنهان کردن داستان از [نام کاربری] را انتخاب کنید.

حساب های کاربری اکنون دارای لینک “بیشتر ببینید” در انتهای داستانشان هستند. به منظور باز کردن لینک، آن را بالا بکشید، و آن را در مرورگر درونی اینستاگرام مشاهده کنید. همانند اکنون، که این ویژگی، با حساب های معتبر تست می شود. اگر این ویژگی برای هرکس دیگری قابل دسترسی باشد، هیچ حرفی باقی نمی ماند.

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   درمان استرس و اضطراب با ‍‍۱۹ راه حل طبیعی - قسمت 2

به محض این که امکان جدید اضافه شد باخبر شوید

اینستاگرام به تنهایی از داستان استفاده می کند. به محض اینکه ویژگی جدید اضافه شد، خود کمپانی اطلاعاتی از آن را در قالب داستان بارگذاری می کند. شما این داستان را همانند پستی که از دیگر دوستانتان می بینید مشاهده می کنید، به استثنای اینکه مضمون این پست با عنوان «جدید» در بالای صفحه ظاهر می شود. این داستان ها بعد از اینکه آن را مشاهده کردید ناپدید می شوند، لذا اگر لازم است که آن را دوباره مشاهده کنید، صف داستان خودتان را به سمت چپ بکشید.

ربات اینستاگرام 

افزایش فالوور اینستاگرام 

خرید فالوور اینستاگرام