Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار همراه بانک سپه ۵٫۴٫۱ برای اندروید +۱٫۶ – ……. – …….

همراه بانک سپه یک نرم افزار اندرویدی است که از طریق تلفن همراه به مشتریانی که در بانک سپه حساب بانکی دارند خدمات بانکداری الکترونیکی ارانه می دهد. هدف از ارائه همراه بانک سپه افزایش خدمات بانکداری الکترونیکی و صرفه‌جوئی در زمان و هزینه مشتری است.

 

امکانات و ویژگی‌های برنامه همراه بانک سپه:

– اخذ مانده و پرداخت قبوض و خرید شارژ توسط کلیه کارتهای شتابی سایر بانکها

– دریافت اطلاعات تسهیلات

– انتقال وجه بین بانکی

– درخواست ارسال صورتحساب به پست الکترونیکی

– انتقال وجه بین حسابهای دارای یک شماره مشتری

– نرخ ارز

– انتقال وجه به حساب های خود و یا دیگران

– استعلام چک

– انتقال از حساب به کارت

– پرداخت اقساط تسهیلات

– اطلاعات سه شارژ آخر ، بررسی ورژن و دریافت آخرین پاسخ

– درخواست مسدود نمودن کارت

– خرید شارژ سیم کارت

– تعیین مبلغ چک

– پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز ، تلفن ثابت ، تلفن همراه و عوارض شهرداری

– دریافت اطلاعات شارژ سیم کارت

– صورت حساب کارت

– مشاهده مانده حساب

– اعلام مفقودی کارت

– مشاهده گردش حساب

 

نکات برنامه همراه بانک سپه:

– پیش‌نیاز استفاده از نرم‌افزار، دریافت شماره مشتری از شعبه می‌باشد. نحوه اخذ شماره مشتری برای مشتریان جدید (افتتاحی) و مشتریان قدیمی یکسان است.

– تکمیل فرم «درخواست خدمات سامانه‌های غیرحضوری» موجود در شعبه برای کلیه مشتریان اعم از مشترکین قبلی همراه ‌بانک و متقاضیان جدید، به ازای هر حساب ایشان که مایل به فعال‌سازی سامانه همراه بانک برای آن می‌باشند، ضروری است.

– به ازای کلیه حساب‌های مورد تقاضای مشتری، یک رمز تائید برای مشتری جهت انجام تراکنش‌های مالی به شماره همراه معرفی شده وی پیامک می‌شود. رمز تائید مورد استفاده برای انجام تراکنش‌های مالی اعم از انتقال وجه، پرداخت قبض و… در درگاه همراه بانک ورژن مشتری محور به مشتری تعلق می‌گیرد و لذا برای کلیه حساب‌های وی در این درگاه یکسان است. بدیهی است این رمز با رمز تائید قبلی (رمز دوم ثابت مرتبط با حساب و کارت ) در سایر درگاه‌ها (اینترنت بانک و تلفن‌بانک) متفاوت است.

– مشتریانی که شماره مشتری بانک سپه را دریافت و از درگاه شعبه نسبت به فعال‌سازی همراه ‌بانک خود اقدام و رمز را دریافت نموده‌اند، می‌توانند از طریق شعبه یا مراجعه به سایت بانکداری اینترنتی سپه برنامه همراه بانک سپه را دانلود نموده و آن را بر روی دستگاه خود نصب نمایند.

– پس از نصب نرم‌افزار بر روی دستگاه و ورود به سامانه، صفحه تبادل کلید ارتباطی باز شده و پس از انتخاب بستر ارتباطی، مشتری می‌بایست نسبت به تأیید گزینه «تبادل کلید» اقدام نماید. با این تأیید، نرم‌افزار همراه بانک فعال شده و قابل استفاده خواهد بود.

 

Android 1.6 and up

 

درصورت وجود خطا در نصب، ابتدا ورژن‌ی قبلی را حذف و سپس ورژن‌ی جدید را نصب کنید.

دانلود همراه بانک سپه ۵٫۴٫۱

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۴٫۳۴ مگابایت

 


Published in 1