۴ نکته بازاریابی شبکه‌های اجتماعی با الهام از سیاستمداران آمریکایی

نه فقط در بازار تجارت، بلکه در سیاست و اقتصاد هم موثر بوده. کافیه کمی نسبت به فعالیت در رسانه های اجتماعی بدونین و با نگاهی از جنس همین شبکه ها به قضایا نگاه کنین. باور نمی کنین؟ یکی از سیاستمداران آمریکایی بعد از انتخابات پیروزی خود رو نعمت بزرگی دونست که از ارتباطات به دست اومده.
اقتصاد
شبکه های اجتماعی ابزاری رایگان، در دسترس، پر جاذبه و خلاصه دنیایی متفاوت هستن که امتحان خود رو در این چند سال پس دادن. سرمایه گذاری در این محیط از مدتا قبل شروع شده. حالا که سیاستمداران موفق هم پیروزی خود رو مدیون حضور موفق در این شبکه ها می دونن به چه دلیل باید هنوزم رو ندیده گرفت؟ مگه چه نکاتی در کارکرد اونا هست که می تونه برند ما رو هم به سمت موفقیت هدایت کنه؟

سرمایه گذاری

۴ نکته بازاریابی شبکه های اجتماعی

معرفی خود واقعی در شبکه های اجتماعی
هر رنگی هم که در به خود بگیرین و تلاش کنین خود واقعیتون رو از دید مشتریان مخفی کنین بی فایده س. رمز موفقیت بزرگان سیاست آمریکا یه رنگیه. با وجود تموم حقهای سیاسی حضور شفاف و بدون تعارف در جرئتی می خواد که هنوز خیلی از برندا از اون بی بهره ان.
صرفه جویی مالی
در این دوره از انتخابات آمریکا کسائی پیروز میدون بودن که کمپینای کم هزینه تر از رقبا اما به شکل شبکه های اجتماعی تشکیل دادن. بعضی وقتا حضور مجازی از حضور حقیقی مهم تره و خود واقعی شما کمرنگ میشه. دنیا تغییر کرده و باید خود واقعیتون رو از پس دریچه شبکه های اجتماعی نمایان کنین. همین به کار گیری شبکه های اجتماعی صرفه جویی زیادی در پول و پله و سرمایه واسه سیاستمداران موفق به دنبال داشت.

به روز بودن
قدم به قدم با تموم واقعه های روز حرکت کردن رمز اصلی موفقیت دره. گروهی متخصص باید به صورت خاص تمرکز خود رو روی همین مهم بذارن تا نتیجه مطلوبی کسب شه. در طول انتخابات آمریکا بیشتر از ۱۰ توییت به وسیله سیاستمدار موفق ارسال می شد؛ گویی تموم روز رو پشت قاب گوشی نشسته بودن و با تسلط کامل روی اخبار جهان لحطه به لحظه احوالات ناراحت از فعالیت سیاسی خودرا منتقل می کردن.
ایجاد اعتماد و اعتبار
در اول راه شما خیلی شناخته شده نیستین. اعتبار رو باید خودتون بسازین. چه اتفاقی میفته که از سه نسل جوون آمریکا صفحه شخصی سیاستمداران آمریکایی رو دنبال می کنن و بعدا به طرفداران دائمی اون تبدیل می شن؟
این بخش از ایجاد اعتماد به روش فعالیت شما بستگی داره که بعدا مفصل در فست سئو بدون می پردازیم.

بستن منو