Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار AutoUpgrader Pro 5.02 Full Source Code – ……. – …….

AutoUpgrader کامپوننتی جهت ساخت آپدیت نرم افزارهاست. برنامه نویسان دلفی میتوانند با استفاده از این کامپوننت بدون نوشتن یک خط کد بسته های آپدیت برای نرم افزارهای خود بسازند، این کامپوونت شامل ویزاردهای آماده ای است که برای مقاصد مختلفی میتوان موارد مختلف آن را فعال کرد، همچنین از چندین زبان برای واسط کاربری برنامه آپدیت استفاده میکند و ویژگی جالب آن این است که وقتی کاربر نهایی نرم افزار آپدیت را اجرا میکند، برنامه زبان فعلی سیستم عامل کاربر را تشخیص و واسط کاربری برنامه را به همان زبان نمایش خواهد داد. این کامپوننت در حال حاضر تمامی ویزاردها را به ۱۳ زبان مختلف از جمله انگلیسی، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی، روسی، پرتغالی، ایتالیایی، چینی و … ترجمه میکند.

البته اگر شما علاقه ای به استفاده از ویزاردهای پیش فرص این برنامه ندارید به راحتی میتوانید برای تمامی مراحل، خودتان یک ویزارد سفارسی با متنها و تصاویر مورد نظر خود طراحی کنید. اگر شما نسخه جدیدی از برنامه تان را در وب دایرکتوری رمزگذاری شده قرار داده باشید، میتوانید با پیکری بندی یوزرنیم و پسورد دسترسی به فایلها این کار را انجام دهید و یا به این کامپوننت  اجازه دهید تا در مواقع نیاز پنجره لاگین به کاربر نمایش داده شود و کاربران با وارد کردن یوزر و پسورد مناسب به برنامه دسترسی پیدا کنند.

با استفاده از AutoUpgrader کاربران نهایی برنامه شما همیشه از آخرین نسخه محصولاتتان استفاده خواهند کرد. این بسته شامل دو کامپوننت است، یکی acHTTP که مبتنی بر وب/پروتکل HTTP (که از آپلود و کش IE و … پشتیبانی میکند) و دیگری acThread که کاپوننتی مبتنی بر نخ برای استفاده در ActiveFirms هاست. برنامه نویسان دلفی با وجود این کامپوننت دیگر نیازی به طراحی پایه ای برنامه های آپدیت ندارند و میتوانند با تمرکز بر منطق برنامه خود باقی کارهایی همچون آپدیت برنامه را به کامپوننتهایی همچون AutoUpgrader بسپارند.

XE7, XE8, XE10, XE10.1 Berlin

 

فایل Readme.txt را ملاحظه بفرمایید.

دانلود AutoUpgrader_v5.2_XE7_XE8_XE10_XE10.1_Berlin

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۳۲ کیلوبایت


Published in 1