Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار EPCON SiNET 9.2.1.25173 – ……. – …….

EPCON SiNET نرم افزاری برای حل ریشه ای مشکلات مرتبط با جریان های سیالی و افت فشار آنها در لوله و تجهیزات کارخانه است. در این برنامه ابتدا دیاگرامی از فرایند کلی سیستم را طراحی میکنید و با استفاده از داده های مورد نیاز آن همچون داده های ورودی، گره ها و تجهیزات مدلسازی اولیه ای انجام میدهید. بعد از این مرحله نوبت شبیه سازی روند حرکت سیال در تمامی قسمت های سیستم است و در نهایت با آنالیز دقیق میزان انحراف لوله ها و مقادیر حداقلی و حداکثری مشخصات لوله ها و تجهیزات سیستم محاسبه میشود.

EPCON SiNET انحراف موجود در لوله ها را بر اساس مقادیر حداقل و حداکثر به صورت رنگی نمایش میدهد تا به راحتی قابل تفکیک باشد. یادگیری این برنامه ساده است و با کمی صرف وقت تمامی قسمتهای آن تحت کنترل شما خواهد بود. آیکونهای مختلفی در نوار ابزار وجود دارد که در یک پلت حاوی بیش از ۷۰ نوع تجهیزات مختلف گردآوری شده است و به راحتی با درگ کردن در محیط کار قابل استفاده هستند. اتصال لوله ها نیز به صورت خودکار و هوشمند انجام میشود.

بسیاری از محصولات در حوزه شبیه سازی جریان سیالات که در بازار عرضه شده اند برای شبیه سازی سیستم های گازی و مایعات بایستی دو محصول جداگانه خریداری کرد ولی برای EPCON SiNET فرقی نمیکند که سیال شما گاز باشد یا مایع، به راحتی میتوانید همه آنها را در یک پکیج واحد شبیه سازی کنید. این برنامه همچنین در بخش آنالیز سنگ تمام گذاشته است و قسمتهای مختلف سیستم را از زوایای مختلف مورد تجزیه و تحلیل قرار میدهد، قابلیتهای مختلفی برای بهینه سازی نهایی سیستم پیشنهاد میدهد و در هر جایی که خطایی بالقوه در سیستم تشخیص دهد به شما اطلاع خواهد داد.

OS: Windows XP / Vista / Seven / 8 / 8.1

 

فایل Readme.txt را ملاحظه کنید.

دانلود EPCON_SiNET_9.2.1.25173

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۸۹ مگابایت


Published in 1