Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار Focusky Presentation Maker Pro 2.8.4 Windows / 2.8.1 macOS – ……. – …….

Focusky Presentation Maker Pro یک نرم افزار جالب و ابزار بصری است که هدف آن, راه جایگزین برای ایجاد سخنرانی حرفه ای, اهداف مدرسه یا محل کار با حداقل مقدار تلاش برای شما می باشد. این برنامه شامل یک رابط کاربری ساده است که باعث نزدیکی بسیار آن می شود, حتی برای کاربرانی که به کار با ابزار ارائه سنتی عادت کردند. Focusky شما را قادر به انتخاب رنگ پس زمینه مورد نظر می کند, سپس می توانید شروع به اضافه کردن عناصری که می خواهید با ارائه ادغام شود بپردازید. آنها را به موقعیت مورد نظر بر روی صفحه حرکت دهید و اندازه آن را تنظیم کنید, بنابراین باعث مناسب شدن بهتر در تصاویر بزرگ می شود. فیلم های محلی یا آنلاین را می توانید وارد ارائه کرده و به راحتی آن را پخش کنید, به شرط اینکه به اینترنت دسترسی داشته باشید. علاوه بر این می توانید اشکال مختلف هندسی در تصاویر به صورت خودکار اضافه کنید. مانند: دایره, مستطیل, خطوط و فلش.

 

ویژگی و امکانات Focusky Presentation Maker Pro :

  • ارائه رسانه های غنی: به جز متن و لینک, چند رسانه ای از جمله تصاویر, ویدئو های آنلاین یوتیوب, Vimeo, ویدئو های swf و flv برای بیان ایده هیا خود در نرم افزار در دسترس هستند.
  • تخته سفید الکترونیک: سازماندهی ایده های درخشان خود در مقیاس پذیری دیجیتال canvas
  • ارائه آفلاین و آنلاین: Focusky به شما اجازه می دهد ارائه خلاق خود را در فرمت های EXE و HTML برای نمایش آنلاین و آفلاین, انتشار کنید.
  • ابزار شگفت انگیز برای جادوی ارائه به نمایش انیمیشنی جالب: معرفی موثر ترین و سرگرم کننده ترین راه به ترکیب خلاقانه پاورپوینت, متن, عکس, اشکال, ویدئو آنلاین یوتیوب, کلیپ های ویدئویی و فلش در ارائه خود

 

برای مشاهده اطلاعات کامل Focusky Presentation Maker Pro به اینجا مراجعه کنید.

Operating System

Windows 8/7/Vista/XP

CPU: 1.50GHz

RAM: 2.00GB

Memory Space: 500MB

Flash: Flash 14.0 + (not required for HTML5 version)

طبق دستور فایل Readme.txt فایل موجود در فولدر Crack را در مسیر ذکر شده کپی کنید؛ نرم‌افزار را به‌هیچ عنوان آپدیت نکنید.

این ورژن در ۱۸ اسفند ۹۵ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.

دانلود Focusky_Presentation Maker Pro 2.8.4

دانلود Focusky_Presentation Maker Pro 2.8.1 macOS

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۱۵۰ + ۱۸۶ مگابایت


Published in 1