آیا فروش آنلاین برای شما مناسب است؟ ۴ عامل مهلک که باید در نظر بگیرید

فروش آنلاین مزایای بسیاری برای مشاغل ایجاد می کند. شما می توانید هزینه های تعمیر و نگهداری و بهره برداری را به میزان قابل توجهی کاهش داده و حتی از موانع مکان و زمان فراتر بروید. به عنوان مثال ، اگر مغازه شما در دوبلین واقع شده است ، اما هنوز بصورت آنلاین می فروشید ، هنوز می توانید ساعت ۳ صبح یک خرید آنلاین در چین انجام دهید. با این حال ، با تمام مزایایی که فروش آنلاین به ارمغان می آورد ، همچنین برای مدیریت موثر پلت فرم تجارت الکترونیکی شما به زمان و منابع نیاز است.

باید تصمیم بگیرید که آیا این مناسب برای تجارت شما است یا خیر. این هفته ما در مورد ۴ عاملی که باید قبل از تصمیم گیری درباره فروش آنلاین تصمیم بگیرید ، بحث خواهیم کرد.

۱ ٫ کدام مدل فروشگاه اینترنتی مناسب برای شماست؟

ابتدا باید تصمیم بگیرید که کدام مدل فروشگاه اینترنتی برای شما مناسب است. اگر نویسنده یا برنامه نویسی مستقل هستید ، خبر عالی این است که می توانید در هر جای دنیا بفروشید. اما اگر قصد فروش محصولات خود را دارید ، باید در نظر بگیرید از چه روشی برای به دست آوردن ، ذخیره و توزیع کالاهای خود استفاده خواهید کرد.

شما باید رویه حمل و نقل جهانی و سیاست بازگشت خود را در نظر بگیرید. همچنین باید تعیین کنید که آیا قصد دارید خودتان محصولات خود را بسازید یا اینکه آنها را تولید کنید. آیا آن را بیشتر به عمده فروشی و یا قطره فروش معنی می دهد؟ بیایید نگاهی به گزینه های مختلف بیندازیم تا به شما در تصمیم گیری کمک کنیم

ساخت:

ساختن بدان معنی است که شما کالاهای خود را با دست تولید می کنید. به عنوان مثال روش ساخت صابون ساز یا جواهرات ساز مناسب است. این روش به شما امکان می دهد تا کنترل کیفیت محصولات خود را داشته باشید و می توانید هزینه های خود را نسبتاً پایین نگه دارید. با این وجود ، لازم است در نظر بگیرید که آیا این روش تولید برای یک تجارت آنلاین پایدار است یا خیر.

ساخت:

فروشندگان:

فروشندگی به این معنی است که شما موجودی خود را از تولید کنندگان با تخفیف خریداری می کنید. سپس شما این محصولات را با قیمت بالاتر در فروشگاه آنلاین خود فروختید. اگر می خواهید گزینه های متنوعی را به سرعت بفروشید ، این گزینه خوب است. سفارشات معمولاً دارای قیمت مناسب هستند و نامهای تجاری قبلاً در بازارهای هدف ایجاد و آزمایش شده اند.

قیمت

Dropshipping:

Dropshipping به معنای فروش کالاهایی است که شما متعلق به آنها نیست. درعوض ، شما از تجارت آنلاین خود سفارش می گیرید و آنها را به تهیه کننده خود ارسال می کنید. می توانید با شارژ بیشتر مشتریان برای خرید محصولات آنلاین سود کسب کنید تا شریک dropship شما را متهم کند. زیبایی dropshipping این است که شما می توانید طیف گسترده ای از کالاها را بدون نیاز به مدیریت موجودی کالا به مشتریان ارائه دهید.

۲ ٫ آیا می خواهید یک فروشگاه الحاقی یا مستقل فروشگاه کنید؟

شما باید تصمیم بگیرید که آیا قصد دارید یک فروشگاه تجارت الکترونیک مستقل ایجاد کنید یا اینکه ترجیح می دهید عملکرد تجارت الکترونیکی را به وب سایت موجود خود اضافه کنید. برخی از بهترین گزینه های افزودنی تجارت الکترونیک عبارتند از: PayPal ، ProductCart ، CubeCart و Adobe Muse.

اگر تصمیم به ایجاد یک فروشگاه آنلاین مستقل دارید ، انواع سیستم عامل آنلاین تجارت الکترونیکی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. برخی از بهترین سیستم عامل ها عبارتند از Shopify ، Magento و Weebly. این سیستم عامل های مستقل به شما امکان می دهد یک موضوع قابل تنظیم را انتخاب کنید و به شما امکان دهید فروشگاه اینترنتی خود را بطور کارآمد راه اندازی کنید. آنها همچنین شامل راهنماهای مفید برای کمک به شما در راه اندازی فروشگاه خود و اجرای صاف آن هستند.

۴ Policy خط مشی بازده و روش حمل و نقل خود را در نظر بگیرید

سایر عناصر مهم که باید در نظر بگیرید شامل خط مشی بازپرداخت و روش حمل و نقل است. تعریف کنید که سیاست بازگشت شما چه خواهد بود و قبل از تصمیم گیری ، چه چیزی را برای تحمل خود داریدایده برای فروش آنلاین. آیا قصد دارید ارسال پست رایگان را برای افراد برای بازگشت اقلام ارائه دهید یا مشتریان نیاز به پرداخت هزینه های پستی خود را دارند؟ وسایل شما چگونه به مشتریان ارسال می شود و چه مدت باید منتظر رسیدن آنها باشند؟ مطمئن شوید که در مورد بخش سؤالات متداول فروشگاه آنلاین خود ، سیاست بازگشت و جزئیات حمل و نقل را به مشتریان بطور واضح بیان کنید.

برای مقاله هفته آینده با ما در ارتباط باشید ، که من در مورد نحوه راه اندازی و راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی با سهولت با شما صحبت خواهم کرد.

یان دادسون

مؤسس مؤسس @ بازاریابی دیجیتال

دیجیتال

بستن منو