Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار PELock .NetShrink 2.6 – ……. – …….

NetShrink. یک پکر قدرتمند برای فایلهای اجرایی تولید شده توسط تکنولوژی دات نت است. کاری که این برنامه و سایر پکرها (Packer) ها انجام میدهند این است که کدهای بدون دفاع دات نت (که با برنامه هایی همچون رفلکتور به راحتی unpack و مهندسی معکوس میشوند) را در هم ریخته و فشرده میکنند تا ضمن کاهش حجم نهایی فایل اجرایی، احتمال نفوذ و مهندسی معکوس برنامه به حداقل برسد. ورودی این برنامه فایلهای اجرای دات نت (ویندوزی یا لینوکسی) است و خروجی آن فایل Pack شده اجرایی است.

این برنامه برای به حداکثر رساندن میزان فشرده سازی از الگوریتم LZMA استفاده میکند که در بین الگوریتمهای موجود بیشترین نرخ فشرده سازی را داراست. یکی از قابلیتهای جالب این برنامه bind کردن و یا الحاق کردن فایلهای dll مرتبط به داخل پکیج exe برنامه است. در واقع اگر برنامه شما برای اجرا نیازمند کتابخانه های جانبی است، شما به راحتی میتوانید تمامی آن dll ها را نیز در فایل اجرایی قرار دهید و کاربر نهایی تنها یک exe از شما تحویل بگیرد. همچنین NetShrink. به شما اجازه میدهد تا برنامه خود را با رمز عبور محافظت کنید و تا زمانی که کاربر رمز عبور فایل Exe را وارد نکند برنامه اجرا نشود. پسورد تعیین شده نیز بر اساس هشینگ قدرتمند SHA256 و رمزنگاری نفوذ ناپذیر AES/Rindael میباشد که این کار باعث امنیت فوق العاده برنامه شما خواهد شد.

در علم کرک و نفوذ اولین گام UnPack کردن فایلهای اجرایی است، یعنی کرکر سعی میکند تا کدهای به هم ریخته را به شکلی قابل فهمتر تبدیل کند. یکی از مزیتهای این برنامه این است که بعد از پک کردن فایل اجرایی، اگر کرکری از طریق UnPacker ها سعی در نفوذ به کد برنامه داشته باشد برنامه جلوی آن را خواهد گرفت. در واقع این محصول اکثر آنپکرهای شناخته شده و ابزارهای کرک را در حین اجرا تشخیص میدهد و به محض تشیخص آنها برنامه را میبنند تا آن ابزارها امکان نفوذ و دخالت در کد را نداشته باشند.

ولی همیشه به یاد داشته باشید که امنیت صد در صدی در دنیای نرم افزار کاری غیر ممکن است چون به محض اجرای یک برنامه، کدهای اجرایی و داده های آن در حافظه قرار میگیرد و اینجاست که بر اساس اهمیت برنامه هکرها و کرکرها با بررسی ردپاهای برنامه بالاخره راهی برای نفوذ به آن پیدا میکنند. این ابزارها تنها امنیت نسبی را افزایش خواهند داد و به هیچ وجه امنیت محض برای برنامه شما حاصل نخواهد شد همانطور که الان نسخه کرک شده همین برنامه محافظ را دانلود میکنید!

  •  فشرده سازی و پک کردن فایلهای اجرایی برنامه های ساخته شده با دات نت
  • امکان الحاق کتابخانه های dll به فایل اجرایی
  • تشخیص برنامه های معروف کرک و unpaker در حین اجرا و بستن برنامه در صورت مشاهده آنها
  • تشخیص نسخه دات نت فریم ورک مورد نیاز
  • امکان محافظت فایلهای اجرایی توسط رمز عبور با الگوریتمهای هشینگ و رمزنگاری قدرتمند
  • اختیارات و تنظیمات مختلف از طریق سوئیچ های خط فرمان
  • پشتیبانی از همه نسخه های دات نت
  • امضای اسمبلی با Strong-Name
  • امضای مجدد کد برای قایلهای اجرایی (جهت اعتبار سنجی بیشتر)
  • و …

Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 (32/64 bit)

.NET Framework v2.0 or .NET Framework 3.5

۵۱۲ MB RAM

۲ MB free disk space 

بعد از نصب، فایل موجود در فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید.

دانلود PELock_.NetShrink_v2.6

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲ مگابایت


Published in 1