Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار PRO .NET Design Pattern Framework 4.5 – ……. – …….

PRO .NET Design Pattern Framework فریم ورکی تمییز و مرتب برای برنامه نویسان دات نت است که با استفاده از آن به راحتی میتوانند الگوهای طراحی مختلف را بسیار ساده تر از گذشته در برنامه های دات نتی خود استفاده کنند. در مهندسی نرم افزار، الگوهای طراحی یا Design Pattern ها راه حلهایی بهینه، همه پسند و در واقع آب دیده برای مسائل رایج برنامه نویسی است که توسط مهندسین برای مهندسین خلق شده اند. این راه حل ها در گذر زمان به مرور بالغ و تکمیل شده اند و اکنون به عنوان استانداردهایی همه گیر توسط اغلب برنامه نویسان اصول گرا و به اصطلاح خودمان کاردرست استفاده میشود.

به عنوان مثال در برنامه نویسی شی گراء اینکه برنامه نویس بخواهد کلاسی بسازد که فقط یک شیء از آن قابل ساختن باشد به راحتی توسط الگوی Singleton مطرح شده است. یعنی با پیاده سازی این الگو در زبان مقصد، خیالتان از بابت حل بهینه این مسئله راحت خواهد بود چون این مسئله قبلا بارها و بارها برای افراد و متخصصین نرم افزار پیش آمده و آنها ناچار شده اند تا راه حلی بهینه برای آن پیدا کنند. البته پیاده سازی الگوهای طراحی برای برنامه نویسان ناوارد کار ساده ای نیست و افراد مختلف با چارچوبها و فریم ورکهایی سعی کرده اند تا این فرایند ساده تر شود. فریم ورک ذکر شده نیز علاوه بر پیاده سازی راحت الگوهای طراحی، در لایه های انتزاعی بالاتری همچون ارتباط با دیتابیس و برنامه نویسی چند لایه تسهیلاتی را فراهم دیده است.

مثلا اگر برنامه ای چند لایه ساخته اید با استفاده از این فریم ورک، ساده تر از گذشته امکان ساخت لایه های ارتباط با دیتابیس، لایه تجاری، لایه سرویس و … را خواهید داشت. در واقع فریم ورکهایی از این دست کار را برای برنامه نویسان مبتدی ساده تر و برای حرفه ای ه سریعتر میکنتد. این چارچوب با مثال های فراوان و کدنویسی تمییز، یک راه حل ارزنده برای برنامه نویسانی است که کیفیت و بهینه بودن کد برای آنها مهم میباشد. PRO .NET Design Pattern Framework با دات نت ۴٫۵ سازگاری کامل دارد و از دیتامدلهای مناسبی برای تراکنشهای داده ای استفاده میکند. به طور محسوسی سرعت فرایند توسعه و تست را افزایش و به ادعای شرکت سازنده یعنی dofactory این سرعت چیزی حدود ۴ برابر کدنویسی معمولی دیزاین پترنها خواهد بود.

 

برنامه نویسان بهتر می دانند.

دانلود PRO_.NET_Design_Pattern_Framework_4.5

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۷ مگابایت


Published in 1