Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار Schneider Electric OPC Factory Server 3.50 – ……. – …….

OPC Factory Server محصولی توانمند و راه حلی برگزیده برای برقراری ارتباط بین سامانه های نرم افزاری و سخت افزارهای کنترلی همچون PLC ها در صنعت میباشد. OPC برگرفته از عبارت OLE for Process Control میباشد که یک پروتکل استاندارد و جهانی برای تبادل داده ها و پارامترهای مختلف در بین سامانه های کنترلی صنعتی همچون اسکادا است. این استاندارد بر اساس همان تکنلوژی OLE/DCOM شرکت مایکروسافت ارائه شده است و هدف از این استاندارد افزایش کارایی و برقراری پل ارتباطی استاندارد و متحد الشکلی بین منابع داده و مصرف کنندگان داده میباشد.مزیت این پروتکل در این است که وابستگی به سخت افزار ندارد و به همین خاطر میتوان آن را برای محیطهای سخت افزاری و نرم افزاری در صنایع مختلف آماده سازی کرد.

OPC Factory Server یا OFS بر مبنای همین پروتکل اجازه میدهد تا برنامه های ویندوزی به داده های PLC به صورت در لحظه دسترسی داشته باشند و برای مقاصد مورد نظر از این داده ها بهره مند شوند. کاری که این برنامه انجام میدهد ساده کردن و شفاف سازی فرایند ارتباط بین نرم افزار و سخت افزار میباشد.

دسترسی به اطلاعات کلیدی و مهم، اینترفیس باز، معماری شفاف و قابلیت استفاده در سیستم های نرم افزاری مختلف تنها بخشی از مزایای استفاده از OPC Factory Server میباشد. از این برنامه میتوان در سامانه های نرم افزاری اسکادا، MES, ERP تا نرم افزارهای صفحه گسترده ای همچون اکسل استفاده کرد و سیستم های اتوماسیون کارآمدی را طراحی و پیاده سازی کرد. اینترفیس باز این محصول نیز اجازه میدهد تا برنامه نویسان با استفاده از زبان ++C به صورت مستقیم به سرور OPC متصل شوند و داده های مورد نظر خود را استخراج کنند. استفاده از این محصول به برنامه نویسان اجازه میدهد تا در کمترین زمان ممکن و یا حداقل دانسته های فنی در این حوزه، سامانه کنترلی مورد نظر خود را طراحی و پیاده سازی کنند و درگیر جزئیات سطح پایین این سیستم ها نشوند.

Your PC needs to meet the following hardware requirements to run the OFS software:

Microsoft XP 2000

Frequency – 850 MHz

RAM – 256 MB

Microsoft Vista 200x server

Frequency – 3 GHz

RAM – 1 GB

 

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود Schneider_Electric_OPC_Factory_Server_3.50

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۷۶۹ مگابایت


Published in 1