Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار SemanticMerge 2.0.95.0 – ……. – …….

SemanticMerge یک ابزار نرم افزاری بسیار ارزشمند برای مقایسه و ادغام کدهای برنامه نویسی است. برنامه نویسان مخصوصا آنهایی که از ابزارهای کنترل ورژن استفاده میکنند در طی توسعه برنامه شان بارها نیازمند مقایسه ورژن های مختلف کد میشوند، این موضوع در کارهای تیمی و مشترک که تعداد زیادی از افراد روی یک پروژه واحد کار میکنند اهمیتی حیاتی پیدا میکند. در حوزه ابزارهای مقایسه کد، SemanticMerge یکی از بهترینهاست.

این ابزار کارآمد و هوشمند، پا را فراتر از یک برنامه ساده مقایسه کد گذاشته و با مقایسه مفهومی، هوشمند و انسان گرایانه کد رقبای خود را کنار زده است. این ابزار به صورت کاراکتر به کاراکتر و یا خط به خط کد شما را نمیبیند، این برنامه دقیقا مانند برنامه نویسان، کد را مجموعه ای از متدها و کدها میبیند و بر اساس این موجودیتها کار مقایسه و ترکیب کدها را انجام میدهد، مثلا اگر شما متدی نوشته باشید و فرد دیگری این متد را چند خط بالاتر جابه‌جا کرده باشد، ابزارهای مقایسه گر معمولی این را یک تغییر محسوب میکنند که طبیعتا تشخیص گنگ و اشتباهی است ولی SemanticMerge این موضوع را تغییر محسوب نمیکند.

این ابزار دقیقا مانند انسان و البته با دقتی بیشتر کار مقایسه و ترکیب ورژن های مختلف یک کد را انجام میدهد. اگرچه این ابزار برای برنامه نویسان بیشترین کاربرد را دارد ولی با استفاده از آن امکان مقایسه فایلی متنی معمولی هم وجود دارد. در قسمت تصاویر عملکرد برنامه به خوبی نمایش داده شده است.

  • مقایسه و ترکیب مستقل از مکان اجزای کد
  • امکان ادغام و مقایسه ویژوال کد
  • ردیابی موثر کدهای اضافه شده
  • بررسی تداخلها بر مبنای متد
  • کاملا آگاه به قسمتهای ریفکتور شده
  • سادگی مقایسه کدها
  • و بسیاری از قابلیتهای دیگر

 

طبق فایل Readme.txt در فولدر Crack انجام دهید.

دانلود SemanticMerge_2.0.95.0

دانلود SemanticMerge_1.0.78.0

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۳۳ مگابایت


Published in 1