Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار SFTC Deform 3D Premiere 11.0 – ……. – …….

SFTC DEFORM نرم افزاری مهندسی است که طراحان را قادر میکند تا فرایند شکل دهی فلزات و همچنین عملیات حرارتی را تجزیه و تحلیل کنند، و در نهایت این امکان را به مهندسین میدهد تا به جای سعی و خطاهای پرهزینه، فرایندهای مکانیکی و ماشین کاری را به صورت علمی و دقیق با استفاده از کامپیوتر شبیه سازی و آنالیز کنند. ورژن Premier این محصول کاملترین ورژن میباشد و شامل تمامی قابلیتها میباشد، با استفاده از این برنامه عملیات مختلف شکل دهی فلزات، ماشینکاری، نصب اتصالات فیزیکی، عملیات اکستروژن و پیش بینی درصد رشد و دانه بندی فلزات به راحتی امکان پذیر است. این نرم افزار قدرت پردازشی مناسبی دارد و بر روی سیستم هایی با توان متوسط به راحتی اجرا میشود.

این محصول با استفاده از روش آنالیز المان محدود دقت تحلیل بالایی داراست و همچنین از یک موتور تولید خودکار مش تحت عنوان AMG برخوردار است که بر اساس آنالیزهایی که انجام میدهد به صورت خودکار در قسمتهای مختلف مش های مورد نظر را قرار میدهد. ناگفته نماند که رابط کاربری این محصول نیز بسیار کاربردپسند طراحی شده و به تمامی ابزارهای مورد نیاز به راحتی دسترسی دارید. زمان زیادی برای یادگیری DEFORM نیاز ندارید و بعد از چند بار سر و کله زدن با آن تمامی قابلیتهای و خم و چم آن دستتان خواهد آمد.

SFTC DEFORM ثمره دو دهه تلاش و زحمت است و توسط شرکتی پیشرو در این زمینه متولد شده است، استفاده از این محصول یقینا هزینه ها را کاهش و کیفیت محصولات را بالاتر میبرد. امروزه در بازار رقابت شرکتها باید به هر نحوی که شده توان خود را ثابت کنند. نرم افزار Deform محصولی است که در طیف گسترده ای از تحقیقات و کاربردهای صنعتی توان تاثیر گذرای خود را ثابت کرده است و امروزه به صورت گسترده ای در صنایع تولیدی استفاده میشود.

 

SFTC DEFORM Compatibility:

Minimum Requirements:

۱۶ GB Ram

Quad-Core Proccessor

۵۰۰ GB free disk Space

DVD Writer

Windows 7/8(64bit) or select linux configuration

در فایل Readme.txt در فولدر Crack در داخل فایل ISO‌ موجود است.

دانلود SFTC_DEFORM_11_REPACK

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۹۸۸ مگابایت


Published in 1