Loading

wait a moment

دانلود نرم افزار Steel & Graphics TecnoMETAL BIM Suite 2015 – ……. – …….

TecnoMETAL نرم افزاری مناسب برای طراحی و بازرسی سازه های فلزی است. این برنامه در حوزه CAD میباشد و با استفاده از آن میتوان هر نوع سازه فلزی را طراحی و سپس مورد بازبینی قرار داد. هدف اصلی این محصول مهندسین سازه، طراحان و کاربران SAP2000, Revit و سایر نرم افزار ۳d میباشد. کاربران نرم افزار SAP2000 معمولا نیازمند ابزاری هستند که بتوانند به راحتی پروژه های مربوط به سازه های فلزی را در نرم افزارهای طراحی وارد کنند. کاربران Revit به ابزاری برای وارد کردن المنتهای مربوط به سازه های فلزی همچون پله ها، اتصالات و … نیاز دارند و کاربران سایر نرم افزاری سه بعدی ساز، آرزوی داشتن محیطی برای طراحی و بازرسی سازه ها بدون ایمپورت/اکسپورت کردن فایلهای جانبی را دارند.

TecnoMETAL پاسخی به همه این نیازهاست، با استفاده از این برنامه تمامی ابزارهای مورد نیاز برای مدلسازی سه بعدی، ماکروسازی سه بعدی، ساخت فایلها NC/CAM، تبدیل سازه های دو بعدی به سه بعدی و تولید تمامی اطلاعات مورد نیاز برای مراحل ساخت را در اختیار دارید. این محصول به شما اجازه میدهد تا  به کمک مجموعه ای از ابزارها، مدلهای ۳d مورد نظر خود را طراحی و سپس بر اساس آیین نامه های EC3, AISC, NTC2008 و ABNT NBR مورد ارزیابی قرار دهید. بعلاوه امکان چاپ گزارش کامل پروژه را خواهید داشت که برای ارائه دادن به مهندسین عمران بسیار سودمند است.TecnoMETAL نرم افزاری برای پیش پردازش و پس پردازش مدلهای سازه ای بر اساس مدل محاسبه المان محدود است و با استفاده از حل کننده های XfinestSG و یا SAP2000  به کاربران اجازه میدهد تا مدلهای سه بعدی را به همراه بارهای اعمالی و قید و بندها به Slover وارد کنند و گزارش نهایی را در نرم افزارهای CAD ارائه دهند.

TecnoMETAL Compatibility:

AutoCAD FULL rel. from 2012 to 2017, BricsCAD Pro or Platinum rel. 15.03, 16

S.O.: Windows 7, 8, 8.1, 10 a 32 o 64 bit

Minimum RAM 4GB for 32bit and 8GB for 64 bit systems

Graphics card min. resolution 1440×900.

بعد از نصب، محتوای فولدر Crack را در محل نصب نرم افزار کپی کنید. دقت کنید که مسیر کپی به گونه ای باشد که فولدرها و فایلهای داخل آنها با فایلهای قبلی جایگزین شود.

دانلود Steel_Graphics_TecnoMETAL_BIM_Suite_2015

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۶۰۴ مگابایت


Published in 1